Dodání zdarma při objednávce nad 2900Kč Otevřít nabídku
Přihlásit
0 Košík

Ideální příležitost pro výhodné nákupy. Prozkoumejte náš KALENDÁŘ AKCÍ na celý ŘÍJEN

viac

O nás

... ze srdce lovel

Koncept lovel vznikl ze srdce. Vznikl z lásky k dětem, ke stylu, designu a z lásky k práci.
Nabídka lovel je hravá, ale drží si svůj osobitý styl. Rádi bychom vám dopřáli wow efekt z nakupování, z zboží a ze zákaznického servisu.
Nabízíme designové dětské oblečení s certifikátem Oeko -Text pro děti 0-12 let, sety rodinného oblečení, nábytek a dekorace se skandinávským nádechem, hračky a stylové produkty k starostivosti o děťátko.

Není naším cílem přeplnit nabídku množstvím zboží. Naopak, výrobců a produkty velmi pečlivě vybíráme a před zařazením do nabídky i testujeme.

Záleží nám na vaší spokojenosti. Sami jsme rodiče dvojčat-chlapec a dívka. Chápeme potřeby rodičů, víme, že mít děti je úžasné, ne vždy však snadné. Nespat několik nocí po sobě, upravovat harmonogram dne podle spánku, správně vybrat školu, školku, .. A na druhé straně ty úžasné objetí, ta hrdost na pokroky, které děti dokážou. Ten pocit, když vám dítě řekne, že jste nejlepší mamka na světě ...

Bude nám ctí, pokud se stanete našim zákazníkům

Newsletter

 • Designový zboží
  Originální, certifikovaný a stylový
 • Dopravu zaplatíme rádi
  Při objednávce nad 2 900 Kč
 • Tel. objednávky +420 721 831 211
  Jsme tu pro Vás Po - Pá: od 8:00 - 16:00
 • Vrácení / výměna do 30 dnů
  Prodloužená doba pro výměnu / vrácení zboží

Cookies nám umožňujú poskytovať lepšie služby. Používaním stránky vyjadrujete súhlas s anonymným používaním a uchovávaním cookies. Více informací

Souhlasím